Jax Joanna - Długa droga do domu [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Jax Joanna - Długa droga do domu [Audiobook PL]
Jax Joanna - Długa droga do domu [Audiobook PL]

Jax Joanna - Długa droga do domu [Audiobook PL]


Opis:


Nowa saga rodzinna Joanny Jax autorki bestsellerowego Dziedzictwa von Becków
Burzliwe losy Antoniny Tańskiej ukazane na tle ważnych wydarzeń w dziejach świata. Córka emigrantów z Polski zakochuje się w narzeczonym siostry i zachodzi z nim w ciążę. Wybucha wielki skandal i młodzi muszą opuścić rodzinne strony. Osiedlają się na Kubie, ale szczęście nie trwa długo. Emmanuel zdradza żonę, wdaje się w podejrzane interesy, a tymczasem rośnie w siłę ruch oporu wobec dyktatora Batisty. Gdy sytuacja polityczna wymyka się spod kontroli, postanawiają opuścić wyspę, ale tuż przed wyjazdem mąż i synek Tosi znikają bez śladu. Kobieta włącza się w działalność rewolucyjną i nie ustaje w poszukiwaniach. Przez kolejnych trzydzieści lat zmienia miejsca pobytu i swoją tożsamość, by wreszcie osiąść w Polsce. Pamiętniki Antoniny, ukryte na strychu starego domu, splatają jej losy z młodą rozwódką, która postanawia rozwikłać tajemnice jej rodziny.


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 529 MB czas trwania: 18h 52m 16s bit rate: 80kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czyta: Joanna Gajór BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH Haslo: BrakDownload:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 192  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Temptation Island (2019) | Watch movie | reloj The LEGO Movie 2 The Second Part (2018) Full Movie Online Streaming sin descargar.