Grzędowicz Jarosław - Azyl [Audiobook PL] » ExSite PREMIUM
Grzędowicz Jarosław - Azyl [Audiobook PL]
Grzędowicz Jarosław - Azyl [Audiobook PL]

Grzędowicz Jarosław - Azyl [Audiobook PL]


Opis:


Zaginione skarby Mistrza

Wreszcie wszystkie opowiadania Grzędowicza w komplecie.


W zeszłym wieku, któryś z wielkich pismaków powiedział, że kwintesencją zawodu jest to, że pisze się artykuł zdobywając informacje w pocie i znoju, a już wieczorem po opublikowaniu, efekty twojej harówki to już bezwartościowe śmieci, które wiatr rozwiewa po ulicach.

Kiedy pytano mnie dlaczego nie wydam tych starych, zaginionych tekstów, wykręcałem się zgodnie z prawdą, mówiąc, że nie mam ich fizycznie. Przepadły.

Trzeba było okrągłej daty mojego nastoletniego debiutu oraz entuzjazmu i benedyktyńskiej pracy ludzi z wydawnictwa „Fabryka Słów”. To było jak otwarcie kapsuły czasu. Wejście do zamkniętego od trzydziestu pięciu lat pokoju.

Postanowiłem ich za bardzo nie zmieniać. Nie przerabiać, nie dodawać im powagi, ani nie ulepszać.

Są moje. Kiedyś je napisałem, a potem trafiły na listę zaginionych. Ale skoro już się znalazły, chcę dać im okładki. Ich własne. Opowiadania nie powinny ginąć. Nawet te stare. Napisałem je. Niech więc żyją dalej.


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 853 MB czas trwania: 10h 28m 54s bit rate: 192kbps rodzaj kompresji: rar zawartosc uploadu: mp3 wersja jezykowa: PL czyta: Andrzej Ferenc BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH Haslo: BrakDownload:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 64  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Scarica APK | Backstabbing for Beginners 2018 BDRip ITA ENG 1080p x264 Paso77 | Watch Movie