Homeworld: Deserts of Kharak (2016) v1.3-RELOADED / Polska Wersja Jezykowa » ExSite PREMIUM
Homeworld: Deserts of Kharak (2016) v1.3-RELOADED / Polska Wersja Jezykowa
Dodał: Vanisz   Data: 27-12-2017, 13:47  GRY / PC
Homeworld: Deserts of Kharak (2016) v1.3-RELOADED / Polska Wersja Jezykowa


Homeworld: Deserts of Kharak (2016) v1.3-RELOADED / Polska Wersja Jezykowa


Opis:

Homeworld to społecznościowa strategia czasu rzeczywistego. Jest to debiutancki projekt studia Blackbird Interactive, założonego przez byłych pracowników studia Relic, w tym zwłaszcza ludzi odpowiedzialnych za serię Homeworld.

Akcja toczy się w odległej przyszłości na nieprzyjaznej i pełnej sekretów planecie LM-27, do której prawa wykupiła bezwzględna korporacja Long March Industries (LMI). Powierzchnia tego ciała niebieskiego jest jedną gigantyczną pustynią, na której roi się wraków statków obcych cywilizacji. Po odkryciu tego ostatniego faktu, na LM-27 zaczynają ściągać tłumy ludzi chcących się szybko wzbogacić, a ich działania nadzoruje oczywiście Long March Industries, które czerpie z działalności odkrywców wielkie zyski.

Homeworld jest strategią czasu rzeczywistego wzbogaconą elementami MMO. Gracze kierują flotami olbrzymich ciężarówek, które eksplorują pustynię i wykopują w celach zarobkowych obce wraki. Praca na LM-27 nie należy najbezpieczniejszych zajęć, więc sporo czasu spędzamy również dowodząc oddziałami w walce. Gra stawia na duża skalę. Same ciężarówki w Hardware przypominają lalki matrioszek. Mniejsze jednostki mogą chować się do większych, a te z kolei potrafią wjechać do hangarów prawdziwych mechanicznych olbrzymów. Gra oferuje zarówno wymagające starcia z innymi ludźmi, jak i masę misji dla osób preferujących eksplorację oraz walkę ze sztuczną inteligencją. Mocną stroną gry jest osadzenie jej akcji na powierzchni całej planety, stałej dla wszystkich uczestników zabawy. Powoduje to, że gracze mogą spędzić całe godziny jeżdżąc od jednego punktu do innego. Ta olbrzymia mapa ulega cały czas zmianom na skutek decyzji i działań użytkowników, a niektóre konflikty potrafią rozgrywać się na przestrzeni całych miesięcy.

Opis Uploadu:

Waga: 8.58 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu Crack do folderu z grą.
5. Graj.

NOTE: This is standalone and includes all previous updates and DLCs.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 420  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Alaska X - Fälle des Paranormalen | Learn Web API in 7 Days - ASP Net Web API | Windows 10 Enterprise 1809 x64 - Integral Edition 2019.2.18