Mass Effect: Andromeda - Deluxe Edition (2017) MULTi8-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Mass Effect: Andromeda - Deluxe Edition (2017) MULTi8-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 6-03-2018, 13:42  GRY / PC
Mass Effect: Andromeda - Deluxe Edition (2017) MULTi8-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Mass Effect: Andromeda - Deluxe Edition (2017) MULTi8-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Czwarta odsłona popularnego cyklu gier RPG, nad którą pieczę sprawowało studio BioWare Montreal. Gracze wcielają się w rolę członka międzygalaktycznej ekspedycji, której celem jest zbadanie tytułowej Galaktyki Andromedy. Rozgrywka koncentruje się na eksploracji nowego świata, wchodzeniu w interakcję z zamieszkującymi go istotami, wykonywaniu rozmaitych zadań głównych i pobocznych oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami.

Siłę napędową fabuły Mass Effect: Andromeda stanowi tak zwana "Inicjatywa Andromeda" rozpoczęta w 2176 roku, a więc na siedem lat przed pierwszym kontaktem ze Żniwiarzami. Celem przedsięwzięcia, w które oprócz ludzi zaangażowały się pozostałe rasy zamieszkujące Drogę Mleczną, była budowa Ark - potężnych statków kosmicznych transportujących przedstawicieli poszczególnych gatunków do tytułowej galaktyki Andromedy. Zadaniem, jakie ciąży na ekspedycji, jest nie tylko zbadanie nowego, tajemniczego świata, lecz także podjęcie próby odnalezienia nowego domu oraz szybszego sposobu na podróżowanie pomiędzy galaktykami. Łączność między Arkami zapewnia tak zwany Nexus - gigantyczna, centralna jednostka, funkcjonująca podobnie jak znana fanom serii Cytadela. Na pokładzie każdej z Ark znajdują się tak zwani Pionierzy - elita spośród oddanych sprawie żołnierzy. Ich zadaniem jest zbadanie planet zdatnych do zamieszkania oraz ewentualne nawiązanie pierwszego kontaktu z natywnymi rasami galaktyki Andromedy. W trakcie trwającej ponad sześćset lat podróży członkowie wyprawy przebywali w stanie hibernacji - nie mają zatem pojęcia o wydarzeniach, jakie rozegrały się w Drodze Mlecznej pod ich nieobecność.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by CPY). Updated to the latest version (04.04.2017) + Update 1.10 (31.07.2017).


Opis Uploadu:

Waga: 45.71 GB
Zawartość: .iso, update
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Polish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Zainstaluj update.
5. Graj.

DLC list: Pathfinder Casual Outfit, Scavenger Armour, Pathfinder Elite Weapon Set, Pet Pyjak, Multiplayer Deluxe Launch Pack, Digital Soundtrack (mp3).


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 377  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Romantic | Watch This Link! | La Rue chaude