Finding Paradise / To the Moon 2 (2017) MULTi13-PLAZA / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Finding Paradise / To the Moon 2 (2017) MULTi13-PLAZA / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 8-06-2018, 10:14  GRY / PC
Finding Paradise / To the Moon 2 (2017) MULTi13-PLAZA / Polska Wersja Językowa


Finding Paradise / To the Moon 2 (2017) MULTi13-PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

Finding Paradise to wydana na platformę PC Windows gra przygodowa, będąca kontynuacją To the Moon z 2011 roku. Obie produkcje opracowało studio Freebird Games.

Gra oferuje samodzielną historię, niewymagającą znajomości pierwowzoru. Ponownie opowiada ona o dwóch lekarzach, którzy za pomocą futurystycznej technologii muszą odbyć podróż do wnętrza umysłu umierającego mężczyzny, aby w ten sposób poznać jego ostatnie życzenie i wypełnić je, nim ten pożegna się ze światem.

Tym razem umierającą postacią jest Colin, który jako dziecko był bohaterem wypuszczonego w 2014 roku A Bird Story. Znajomość fabuły tej produkcji zwiększa satysfakcję z grania w Finding Paradise, ale autorzy całość opracowali tak, aby dobrze bawić się mogły także osoby, które nie miały styczności z tym prequelem.

Mechanizmy rozgrywki pozostały niemalże niezmienione w porównaniu z To the Moon. Zajmujemy się więc głównie eksplorowaniem świata, prowadzeniem rozmów z napotkanymi postaciami oraz odszukiwaniem kul symbolizujących wspomnienia umierającego Colina. Zabawę uprzyjemniają okazjonalne zagadki i minigierki, ale całość koncentruje się przede wszystkim na opowiedzeniu ciekawej historii.

Opis Uploadu:

Waga: 2.12 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: 0%
Wersja językowa: English, Simplified Chinese, Polish, Ukrainian, Spanish, Korean, Italian, Portuguese-Brazil, Russian, German, Turkish, Hungarian
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

ote]1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 154  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Mensaje privado | Burn Notice | La Solution Ciel 2010 French