Wreckfest (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Wreckfest (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 15-06-2018, 10:01  GRY / PC
Wreckfest (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa


Wreckfest (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa


Opis:

Wreckfest na PC Windows to kolejna gra wyścigowa od studia Bugbear Entertainment, znanego z takich produkcji jak Rally Trophy, FlatOut czy Ridge Racer Unbounded. Tytuł nastawiony jest na emocjonujące zmagania, walkę i modyfikowanie samochodów.

Gra czerpie wielkie inspiracje z serii FlatOut. Nie jest to więc typowa produkcja motoryzacyjna, w której liczy się tylko czas i miejsce na jakim zakończy się wyścig. Na torach toczy się ostra walka, kierowcy przepychają się między sobą w swoich pojazdach i starają się całkowicie zniszczyć wóz przeciwnika. Zabawa odbywa się zarówno w singlu jak i multiplayerze.

Jedną z ważniejszych opcji jest możliwość dostosowywania i modyfikowania samochodów. Można zmieniać elementy wyglądu (kolor karoserii, wzory, itd.), a także modyfikować parametry. Tytuł posiada zaawansowany system zniszczeń. Pojazdy w czasie starć na torach ulegają uszkodzeniom, które wpływają nie tylko na wygląd maszyny, lecz także na jej właściwości jezdne.

Features repack:
- The release is based on CODEX
- Installation ~ 2 min
- RePack from qoob


Opis Uploadu:

Crack: (CODEX)
Waga: 8.62 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj (zmiana języka w steam_emu.ini - zmieniamy na polish).


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 134  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Shokugeki no Soma 66 | @Nartanasala (2018) Telugu Proper HDRip - 700MB - x264 - 1CD - MP3 - MovC | Besoin d'aide ? visitez notre Forum !