State of Decay 2 (2018) RePack by QooB » ExSite PREMIUM
State of Decay 2 (2018) RePack by QooB
Dodał: Vanisz   Data: 13-09-2018, 12:28  GRY / PC
State of Decay 2 (2018) RePack by QooB


State of Decay 2 (2018) RePack by QooB


Opis:

State of Decay 2 na PC Windows to kontynuacja udanej gry od studia Undead Labs, wydanej w 2013 roku. Podobnie jak cześć pierwsza, tytuł jest produkcją survivalową z elementami RPG, osadzoną w otwartym świecie. Głównym zadaniem gracza jest przeżycie w realiach apokalipsy zombie, co wymaga gromadzenia zasobów, powiększania grupy ocalałych, rozbudowy kryjówki i obrony przed atakami nieumarłych. Nowością w State of Decay 2 jest tryb wieloosobowy, gdzie w przetrwaniu i zbieractwie mogą wspomóc nas inni gracze.

State of Decay 2 przenosi nas do świata po apokalipsie zombie, mniej więcej półtora roku po wydarzeniach z pierwszej części. Na gruzach dotychczasowej cywilizacji nieliczni ocalali prowadzą codzienną walkę o przetrwanie, jednocześnie poszukując bezpiecznego schronienia przed atakami hord nieumarłych. Akcja gry została osadzona w prowincjonalnych miasteczkach Stanów Zjednoczonych - dotychczas tętniące życiem miejsca teraz roją się od wiecznie głodnych żywych trupów.

zbieractwie mogą wspomóc nas inni gracze. Fabuła State of Decay 2 przenosi nas do świata po apokalipsie zombie, mniej więcej półtora roku po wydarzeniach z pierwszej części. Na gruzach dotychczasowej cywilizacji nieliczni ocalali prowadzą codzienną walkę o przetrwanie, jednocześnie poszukując bezpiecznego schronienia przed atakami hord nieumarłych. Akcja gry została osadzona w prowincjonalnych miasteczkach Stanów Zjednoczonych - dotychczas tętniące życiem miejsca teraz roją się od wiecznie głodnych żywych trupów. Mechanika State of Decay 2 na PC Windows jest trzecioosobową grą akcji, w której mamy sposobność pokierować niewielką grupą ocalałych. Zamiast jednego protagonisty, produkcja oferuje losowo generowane postacie z własnymi biografiami, umiejętnościami i cechami charakteru, pomiędzy którymi można dowolnie się przełączać. Razem zakładają oni i rozbudowują swoją kryjówkę oraz gromadzą zapasy niezbędne do przeżycia. State of Decay 2 oferuje system rozwoju postaci wzorowany na rozwiązaniach z serii RPG The Elder Scrolls - poszczególne umiejętności szkolimy poprzez wykonywanie odpowiednich czynności. Z czasem wśród członków grupy pojawiają się jej bohaterowie - szczególnie wpływowe jednostki mogące zostać przywódcami społeczności. Napięcia dodaje fakt, że w razie śmierci bohatera tracimy go na zawsze.

Features repack:
- The release is based on CODEX
- The game version is 1.3273.8.2 (4.0 / 327308)
- The language in the game depends on the system
- Installation ~ 4 min
- RePack from qoob


Opis Uploadu:

Crack: (CODEX)
Waga: 11.20 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj (uruchamiaj z menu start).

UWAGA: Ta gra wymaga systemu Windows 10 w wersji 1703 lub nowszej.


List of additions:
- State of Decay 2 - Daybreak Pack
- State of Decay 2 - Independence Pack
- State of Decay 2 - Doomsday Pack
- State of Decay 2 - SHTF Pack
- State of Decay 2 - Survival Pack
- State of Decay 2 - Survivor's Pack
- State of Decay 2 - Apocalyptic Pack
- State of Decay 2 - Prepper's Pack
- State of Decay 2 - Anime Football Team Vehicle


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 169  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Anthem Of A ... | Senki Zesshou Symphogear GX - Saison 03 | Stoppen met roken