Megaquarium (2018) GOG / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Megaquarium (2018) GOG / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 14-09-2018, 11:41  GRY / PC
Megaquarium (2018) GOG / Polska Wersja Językowa


Megaquarium (2018) GOG / Polska Wersja Językowa


Opis:

Strategia ekonomiczna, w której gracz zarządza wirtualnym oceanarium. Jak to zwykle bywa w grach tego gatunku, zaczynamy z niewielkim biznesem, małym lokalem i skromnymi środkami na wirtualnym koncie.

Gra traktuje o zarządzaniu oceanarium. Jak na strategię ekonomiczną przystało, zaczynamy skromnie - z małym pomieszczeniem i środkami wystarczającymi jedynie na niewielką wystawę. Zarobione na odwiedzających pieniądze inwestujemy w zakup nowych akwariów i coraz bardziej egzotycznych ryb, co z kolei zwiększa naszą popularność i tym samym przychody. Wydane na platformę PC Megaquarium oferuje duży wybór gatunków ryb, a każda z nich przejawia unikalne potrzeby, których spełnienie zapewnia rozwój jej statystyk. Trzeba też mieć na uwadze charakter poszczególnych okazów, gdyż bez tego nasze cenne nabytki mogą stać się pożywieniem dla bardziej agresywnych osobników. Nie zabrakło również możliwości prowadzenia rozrodu. Dostępne dla nas pomieszczenia nigdy nie są duże i wiele czasu spędzamy na planowaniu rozstawienia akwariów, tak aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń, a jednocześnie zapewnić dobre warunki dla naszych pracowników i klientów. Nie zapomniano również o opcji ręcznego dekorowania każdego zbiornika.

Opis Uploadu:

Waga: 177.9 MB
Zawartość: instalator
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, Polish, Brazilian Portuguese, Chinese, German, Spanish, French, Russian
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 136  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Antieke & Zeldzame Boeken | Dinosaur | Up and Away