Mark of the Ninja: Remastered (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Mark of the Ninja: Remastered (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 10-10-2018, 16:33  GRY / PC
Mark of the Ninja: Remastered (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa


Mark of the Ninja: Remastered (2018) RePack by QooB / Polska Wersja Językowa


Opis:

Zremasterowana wersja gry Mark of the Ninja, czyli hybrydy platformowej gry akcji oraz skradanki. W porównaniu z oryginałem dzieło studia Klei Entertainment może się pochwalić przede wszystkim odświeżoną oprawą graficzną.

Akcja Mark of the Ninja Remastered toczy się w czasach współczesnych. Gracz wciela się w wojownika ninja, podążającego tropem Hessian Services - prywatnej organizacji militarnej, która zaatakowała siedzibę jego klanu; celem bohatera jest dokonanie zemsty na najeźdźcach i zabicie ich przywódcy. Chcąc sprostać wyzwaniu, w toku przygody heros zdobi swoje ciało tatuażami wyostrzającymi jego zmysły i zwiększającymi jego potencjał bojowy. Sprawę komplikuje jednak fakt, że klanowa tradycja nakazuje, by po wyeliminowaniu zagrożenia "naznaczony" wojownik popełnił samobójstwo, nim popadnie w szaleństwo wywołane obecnością tatuaży.

W wydanym na platformie Switch, PC itd. Mark of the Ninja Remastered akcję obserwujemy z boku. Na grę składa się szereg poziomów, przez które przedzieramy się niepostrzeżenie, unikając czujnych wrogów i ukrywając się w cieniu, starając się jednocześnie nie generować zbyt dużego hałasu (możemy zwrócić na siebie uwagę, nie tylko stojąc w pełnym świetle, lecz także biegając czy niszcząc elementy otoczenia).

Przemykając za plecami adwersarzy, bohater może eliminować ich z zaskoczenia, robiąc użytek ze swojego miecza lub noży do rzucania; o ile pierwsza z wymienionych broni pozwala na dokonywanie cichych zabójstw z bliska, o tyle te drugie mogą się przydać również do rozwiązywania nieskomplikowanych zagadek wymagających na przykład aktywacji przełącznika. Poza tym heros korzysta między innymi z granatów dymnych, dzięki którym może umknąć wrogom, gdy zostanie zauważony.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Minimalne: Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 720 / Radeon HD 7770 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7 64-bit

Repack features:
- Based on release from CODEX
- Installation ~ 2 min
- qoob RePack


Opis Uploadu:

Crack: (CODEX)
Waga: 6.76 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 104  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Bomb Girls | allmynotes | Deja Vu (Cantonese) - 回到愛以前Deja Vu (Cantonese)