Assassin's Creed: Odyssey (2018) Ultimate.Edition.MULTi.Repack-qoob / POLSKIE NAPISY » ExSite PREMIUM
Assassin's Creed: Odyssey (2018) Ultimate.Edition.MULTi.Repack-qoob / POLSKIE NAPISY
Dodał: barinoshrek   Data: 12-11-2018, 11:49  GRY / PC
Assassin's Creed: Odyssey (2018) Ultimate.Edition.MULTi.Repack-qoob / POLSKIE NAPISY

Assassin's Creed: Odyssey (2018) Ultimate.Edition.MULTi.Repack-qoob / POLSKIE NAPISY

Gatunek: RPG, TPP, skradanki, sandbox, starożytność, statki, przygodowe gry akcji, RPG akcji
Tryb gry: single player
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Wydawca PL: Ubisoft GmbH
Strona oficjalna: Assassin's Creed: Odyssey
Data premiery (świat): 5 października 2018
Data premiery (w Polsce): 5 października 2018
Wersja językowa audio: ENG, RUS
Wersja językowa napisów: ENG, POL, RUS, FRE, ITA, GER, SPA, POR-BRA, CZE, HOL, ARA, JAP, KOR, CHI trad., CHI upr.
Wersja gry: 1.0.6
DLC: The Blind King, The Secrets Of Greece, Aegean Pirate Pack

OPIS

Dziewiąta duża część bestsellerowej serii opowiadającej o konflikcie Asasynów i Templariuszy. Assassin's Creed Odyssey jest grą RPG akcji, która zabiera nas w podróż do antycznej Grecji, gdzie wcielamy się w Alexiosa lub Kassandrę, będących wnukami słynnego króla Leonidasa.

Assassin's Creed Odyssey to dziewiąta duża odsłona bestsellerowego cyklu zapoczątkowanego w 2007 roku. W przeciwieństwie do poprzednich części serii, które były grami akcji, omawiana produkcja reprezentuje gatunek action RPG. Z jego powstanie tytułu odpowiada znajdujące się w Montrealu wewnętrzne studio firmy Ubisoft.

Fabuła
Akcja Assassin's Creed Odyssey rozpoczyna się w 431 roku przed naszą erą, w chwili wybuchu konfliktu pomiędzy Spartą i Atenami, znanego jako wojna peloponeska. Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jedną z dwóch postaci - Alexiosa lub Kassandrę, będących wnukami słynnego króla Sparty Leonidasa. Zostali oni jednak wyklęci przez rodzinę i wygnani; poznajemy ich, gdy już jako dorośli ludzie zarabiają na życie jako najemnicy. Początkiem tytułowej odysei jest natomiast moment, kiedy bohater lub bohaterka podejmuje się zlecenia, które radykalnie odmieni jego życie, otwierając mu drogę do stania się spartańskim herosem.

W odróżnieniu od wcześniejszych gier spod szyldu Assassin's Creed fabuła Odyssey jest w pewnym stopniu nieliniowa. W toku zmagań podejmujemy decyzje rzutujące na przebieg i zakończenie scenariusza - choć nie możemy wpłynąć na losy świata, dokonywane przez nas wybory znajdują przełożenie na życie protagonisty (twórcy pozwalają nam na przykład na romansowanie z wybranymi osobami) i otaczających go postaci. Historia jest przekazywana zarówno w przerywnikach filmowych, jak i w rozmowach, w których deweloperzy po raz pierwszy w historii serii dali graczom możliwość wybierania kwestii dialogowych.

Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że w Assassin's Creed Odyssey pojawiają się postacie historyczne i mityczne, na czele z Sokratesem, dokumentującym nasze poczynania Herodotem, Hipokratesem znanym jako ojciec współczesnej medycyny czy choćby Peryklesem, walczącym w obronie niezależności Aten.

Mechanika
W Assassin's Creed Odyssey akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Gra oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, na który składa się kilka regionów, zróżnicowanych pod kątem krajobrazu, panującej pory roku oraz gęstości zaludnienia. Oprócz Attyki, której centrum stanowią Ateny, a także Lakonii, gdzie mieści się Sparta, na odwiedzenie czekają między innymi zmilitaryzowane Achaja i Mesenia, leśne wyspy, na których panuje piękna złota jesień, czy choćby pełne przepychu miasto Korynt.

Po tej "piaskownicy" możemy podróżować zarówno pieszo (co uatrakcyjnia będący wizytówką serii system parkouru, pozwalający bohaterom pokonywać przeszkody terenowe w efektowny i błyskawiczny sposób), jak i na grzbiecie wierzchowca o imieniu Phobos. Poza tym w grze powraca swobodna żegluga, będąca wizytówką wydanego w 2013 roku Assassin's Creed IV: Black Flag. Oddany do naszej dyspozycji statek, Adrestię, można modyfikować, zmieniając jego wygląd i wyposażenie. Oczywiście po morzu nie pływamy samotnie - w toku rozgrywki możemy rekrutować załogę (również spośród oszołomionych wrogów), a każdy jej członek posiada unikalne zdolności, które wpływają na nasz potencjał bojowy w trakcie bitew z jednostkami wroga. Warto odnotować, że żeglugę po raz kolejny uatrakcyjniają szanty śpiewane po grecku przez naszych podkomendnych.

Na lądzie nieprzyjaciół eliminujemy natomiast zarówno z ukrycia, jak i w otwartej walce. Jeśli zdecydujemy się na ciche rozwiązanie, możemy skorzystać z dobrodziejstw niesionych przez grot Włóczni Leonidasa - legendarny artefakt, który zastąpił znane z wcześniejszych odsłon cyklu ukryte ostrze. Owa broń zapewnia też Alexiosowi i Kassandrze nadnaturalne zdolności pokroju zwiększonej siły czy możliwości natychmiastowego wytrącenia tarczy przeciwnikowi; przydają się one w trakcie pojedynków w zwarciu, podczas których robimy użytek z różnych rodzajów broni białej. W grze pojawiają się również bitwy na wielką skalę z udziałem maksymalnie trzystu jednostek, a kiedy złamiemy prawo, naszym tropem podążają Najemnicy, których możemy przekupić, zabić lub zwyczajnie przed nimi uciekać.

W zamian za eliminację przeciwników, wykonywanie zadań fabularnych lub pobocznych oraz podejmowanie się rozmaitych aktywności opcjonalnych otrzymujemy punkty doświadczenia, a po zebraniu odpowiedniej ich liczby - awansujemy na kolejne poziomy. W miarę postępów odblokowujemy umiejętności podzielone na trzy kategorie (łowcy, wojownika oraz zabójcy). Zdolności bojowe bohatera możemy też zwiększyć, zdobywając coraz lepsze wyposażenie.

Kwestie techniczne
Assassin's Creed Odyssey działa w oparciu o tę samą technologię, która napędzała poprzednią część serii. Trójwymiarowa grafika prezentuje wysoką jakość; mowa tak o realistycznie animowanej wodzie oraz pełnym detali otoczeniu, jak i o szczegółowych modelach postaci. W zabawie towarzyszy także klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Wymagania sprzetowe:

Rekomendowane:
Intel Core i7-3770 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
8 GB RAM
karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290 lub lepsza
46 GB HDD
Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Minimalne:
Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.8 GHz
8 GB RAM
karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 285 lub lepsza
46 GB HDD
Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bitDane techniczne:

Wielkość całego uploadu: 34.9 GB Zawartość uploadu: .rar, .exe, .bin Wielkość partu: 4 GB Hasło: brak Dane naprawcze: 5 %


Instrukcja instalacji:

1. Wypakuj. 2. Zainstaluj Wycięto wszystkie wersje językowe audio, poza ENG i RUS / Nic nie jest zdekodowane - Instalacja zajmuje: 8 min. Funkcje Ultimate Edition: - Karnet sezonowy: 1. Wraz z przepustką sezonową zostań bohaterem dwóch nowych opowiadań (po trzy dostępne do pobrania odcinki): 2. Dziedzictwo pierwszego ostrza: walcz z legendarnym właścicielem pierwszego ukrytego ostrza i zmień bieg historii 3. Los Atlantydy: walcz z boskimi stworami i odkryj sekrety legendarnego, zatopionego miasta 4. Ekskluzywne zadanie, dostępne wraz z wydaniem gry: Secrets of Greece


Linki
można pobierać naprzemiennie

Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 104  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Por Las Calles De Nueva York | Android TVボックス&アクセサリー | Electric Meat Grinder