HyperSnap 8.15.00 + Portable » ExSite PREMIUM
HyperSnap 8.15.00 + Portable
HyperSnap 8.15.00 + Portable
HyperSnap 8.15.00 + Portable | 24.7/18.5 Mb

HyperSnap-najszybszy i najprostszy sposób, aby wziąć zrzut ekranu z ekranu Windows, i pełny ekran gry, i tekst przechwytywania (TextSnap™) od miejsca, gdzie normalny tekst skopiować nie da.
HyperSnap jest uniwersalny i bardzo prosty w obsłudze


HyperSnap-najszybszy i najprostszy sposób, aby wziąć zrzut ekranu z ekranu Windows oraz w trybie pełnego ekranu gry, a tekst przechwytywania (TextSnap™) od miejsca, gdzie normalny tekst skopiować niemożliwe. HyperSnap łączy w sobie moc pierwszej klasy przechwytywania ekranu aplikacji z zaawansowane narzędzie do edycji zdjęć - opakowane w jeden prosty w obsłudze narzędzie!
Jest to idealne rozwiązanie do przechwytywania obrazu, które chcesz włączyć się w system pomocy, e-podręczniki, pomoce naukowe, pomoce wizualne materiały informacyjne, prezentacje, materiały marketingowe, strony internetowe, e-maile i wiele innych. Zapiera dech w ekrany z pełnoekranowych gier wykorzystujących DirectX/Direct3D, a na. Użyj HyperSnap szybko udostępniać zdjęcia-idealne wyobrażenie czegoś na ekranie.
HyperSnap jest uniwersalny i bardzo prosty w obsłudze. Można szybko ustawić w menu i pasku narzędzi, aby dopasować się do twoich potrzeb. Przypisać własne skróty klawiszowe, tworzenia błyskawicznych pasków narzędzi, nawet kontrolować HyperSnap za pomocą poleceń głosowych!
Nowe funkcje w wersji 8$$64-bit$wersja, która pozwala wykorzystać cały potencjał nowoczesnych komputerach 64-bitowych. Przechwytywanie i edycja obrazu znacznie więcej zmieści się w pamięci bardziej oddaje jednocześnie otwartych w HyperSnap okien do edycji i obróbki. 32-bitowa wersja jest również dostępna do użytku na 32-bitowych systemach.
Szkice listy - wybierz wszystkie lub kilka zdjęć i prawym przyciskiem myszy - zapisz Ulubione - każde zdjęcie w osobnym pliku: teraz żąda folder i Format obrazu, aby zapisać, a nie jak w § 7 automatyczne zapisywanie ostatnio używanych plików i folderów.
Lista miniatury - wybierz wszystkie lub kilka zdjęć, a potem prawym przyciskiem: dodano nową funkcję "Wyślij wybrane", która pozwoli dołączyć kilka zdjęć w wybranym formacie na pustej wiadomości e-mail.
Kolejność miniaturek w panelu miniatur teraz może być ponownie umieszczona z operacji przeciągania i upuszczania. Ważne jest, aby, na przykład, jeśli chcesz zachować niektóre lub wszystkie obrazy w jeden plik PDF, w kolejności, w jakiej są zapisane bardzo ważne.
Teraz możesz przeciągnąć jeden obraz lub kilku z nich, jeśli jest zaznaczone "pokaz", dla pulpitu Windows i folderów w eksploratorze Windows. Po posadzeniu są szkice, obrazy będą zapisywane w tym folderze w formacie PNG lub JPEG. Można również przeciągnąć ich na inne cele, co odbierać pliki, na przykład, Word, poczta E-mail, formularza sieci web, aby pobrać pliki, itp.
szerokich linii podczas rysowania możliwych form - w ramach instrumentu "linia Styl", kliknij przycisk "szerszych linii element menu i wprowadź nową wartość szerokości w pikselach.Więcej "skórek", w karcie przycisk na wstążce "skóry", w tym Office 2013 themesOther dodatkowe funkcje zostaną dodane w wersji 8, w zależności od twojej opinii
. W SYSTEMIE Windows Vista, okna 7, 8, 8.1 i powyżej
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 110  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Dark Phoenix | 1x83 Casa de muñecos | 50 mejores películas según IMDb 5