NTLite Enterprise 1.5.0.5855 Multilingual » ExSite PREMIUM
NTLite Enterprise 1.5.0.5855 Multilingual
NTLite Enterprise 1.5.0.5855 Multilingual
NTLite Enterprise 1.5.0.5855 (x86/x64) Multilingual REPACK | 17 / 17.1 Mb

Dla systemu Windows IT-specjalistów i entuzjastów. Zintegrować aktualizacje, sterowniki, automatyka, Windows i aplikacji instalacji, wdrażania, aby przyspieszyć działanie systemu Windows i jest gotowy do następnego razu. Jeśli to konieczne, usuń składniki systemu Windows, uprościć montaż, zmniejszyć atak i zwolnić miejsce na dysku


dalej, do edycji obrazu można również wykonać te same czynności z istniejącej instalacji Windows bez reinstalacji.
Zintegrować aktualizacje, sterowniki, automatyka, okna i aplikacje instalacji, wdrażania, aby przyspieszyć działanie systemu Windows i jest gotowy do następnego razu.
Jeśli to konieczne, usuń składniki systemu Windows, uprościć montaż, zmniejszyć wektory ataku i zwolnić miejsce na dysku.
Dalej, do edycji zdjęć, można również zrobić te same czynności z bieżącej instalacji systemu Windows, bez konieczności ponownej instalacji.
Główne cechy:
- wideo instalacji modyfikacji
- składnik, aby usunąć
-
- sterowniki, aktualizacje, pakiety językowe i integracja aplikacji
- szczypie
automatyczne zabudowy
przegrody
- Instalowanie aplikacji automatyzacja
- w oczekiwaniu na zmiany przegląd

- wsparcie dla Windows 7, 8.1 i 10(1709), 32 i 64-bit początkowo, wideo i obrazów. Wersje serwer o tej samej wersji, za wyjątkiem składnika absorpcji i konfiguracji.
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 121  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Manifest S1E16 Episode 16 | The Crossing | Episode - Choose Your Story