Actual Window Guard 8.13 Multilingual » ExSite PREMIUM
Actual Window Guard 8.13 Multilingual
Actual Window Guard 8.13 Multilingual
Actual Window Guard 8.13 Multilingual | 9.8 Mb

Rzeczywisty okna gwardii jest to, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje miejsce pracy w optymalnym stanie do wydajnej i komfortowej pracy. Ma wiele ustawień, pomagając zorganizować okna na pulpicie i trzymać je w kolejności, który wolisz


oznacza To, że nie trzeba tracić czasu na zmianę rozmiaru i położenia okien, jak zostanie to zrobione automatycznie. I wiele innych funkcji w programie, które można użyć, aby pominąć codziennej rutyny i zrobić lepszą wydajność.
Program pozwala nawet zmienić ustawienia standardowe elementy sterowania nie dają (na przykład, można odinstalować systemu Windows na pasku zadań lub zmienić poszczególne parametry, takie jak ikona i nazwa okna). Ponadto, narzędzie obsługuje multi-ekranowych operacyjnych i wszystkim, co pozwala automatycznie umieszczać szczególności system Windows ma obowiązku monitorowania i określić rozmiar okna jako procent wartości aktualnej rozdzielczości monitora.
Nie tylko aktualne okienna kratka służy również do ułatwienia pracy z innymi aplikacjami, ale sam program jest bardzo łatwy w obsłudze. Interfejs jest intuicyjny i przyjazny dla użytkownika, tak że można się przyzwyczaić do niego raz i szybko wprowadzić niezbędne korekty. Jest to również wygodne, że narzędzie oferuje funkcje dla określonych typów okien i ma cechy, mające zastosowanie do wszystkich typów jednocześnie. Z rzeczywistej kraty okienne, to nie zajmie dużo czasu, aby stworzyć i zarządzać systemem zasad, aby zoptymalizować każdy szczegół miejsca pracy związane z Windows.
Zasady mogą być stosowane w okna prawie wszystkich rodzajów aplikacji, w tym 64-bitowych jednostek. Ponadto, w tej chwili rzeczywiste okienna kratka-jest to jedyny program tego typu, pozwala na zarządzanie wierszu polecenia (a.do.a. konsola/CBM/DOS) dla systemu Windows.
To narzędzie jest ostatnim etapem optymalizacji codziennej pracy z systemem Windows i uczynić go bardziej wygodne!
Okna 10 / 8.1 / 8 / 7 / perspektywa / XP / 2000 (32-bitowe i 64-bitowe wersje)
2016 serwerów Windows / wersji 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 / 2000 (32-bitowy i 64-bitowy* wersje)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 36  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Hunter X Hunter 34 | Dreaming Purple Neon | Treehouse of H season 05 episode 05