Permute 3.0 » ExSite PREMIUM
Permute 3.0
Permute 3.0
Permute 3.0 Multilingual | macOS | 51 mb

Wideo, audio i pliki graficzne są różnych rodzajów i form, ale czasami potrzebny jest określony format z ipada lub DVD-odtwarzacz nie odtworzy wideo. To jest to, że zmiana kolejności dla - łatwe konwertowanie plików multimedialnych w różnych formatach


główne cechy
- zbudowany od podstaw, To jest to idealny przykład tego, że Mac aplikacja musi być. Z pięknym interfejsem i przeciągania prostota nie ma potrzeby, aby w trudnych przypadkach.
- Zmiana kolejności został zaprojektowany, aby być bardzo szybki. Pozwól nam zadbać o twardy materiał. Po prostu wybierz format wideo, który chcesz, i będzie się to odbywać szybciej niż można powiedzieć, "przyspieszenie sprzętowe" - MP4 i HEVC presety teraz korzystać z urządzenia sprzętowe capabitlities, przyspieszenia HEVC w konwersji więcej niż 3 razy w porównaniu z poprzednimi wersjami przestawiać!
- Zmiana kolejności 3 teraz zawiera wsparcie dla łączenia wielu obrazów w jednym pliku PDF
. - To nie ma znaczenia, jeśli konwertowania wideo do domu lub do obróbki zdjęć. Zmiana kolejności może zrobić wszystko. Obsługujemy prawie wszystkie formaty i ma wiele ustawień urządzenia, aby wybrać z.
- Jeśli używasz tryb ciemny lub nie, Переставляющих będzie wyglądać niesamowicie. Korzystając z nowoczesnych technologii, Переставляющих nawet zmienić jego ikonę w ciemno trybie.
- Wideo, ponowne kodowanie dość wymagający do zasobów komputera. Dlatego teraz możesz zaplanować przetasowania do konwersji wideo na przykład w nocy, gdy nie korzystasz z komputera.
- Jest tak wiele innych wspaniałych cech zmiana kolejności - regulacja głośności pliku audio lub ścieżki dźwiękowej w filmie. Wsadowa zmiana rozmiaru, obracanie i przerzucanie zdjęć i filmów. I wiele, wiele więcej!
: OS X 10.11 lub nowszej wersji 64-bitowej
:

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 11  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

After the .... - Raw Chap 14 | Die Industrielle-Revolutions-Show Twenty-Five Little Pre-pubers Without a Snoot-ful | Turkish subtitles Mary Shelley (2017)