Photolemur 3 v1.1.0.2388 Multilingual Portable » ExSite PREMIUM
Photolemur 3 v1.1.0.2388 Multilingual Portable
Photolemur 3 v1.1.0.2388 Multilingual Portable
Photolemur 3 v1.1.0.2388 (x64) Multilingual Portable | 712 Mb

Duże zdjęcia automatycznie - pierwszy na świecie w pełni zautomatyzowane aplikacja, która sprawia, że wszystkie twoje obrazy wielkich automatycznie za pomocą sztucznej inteligencji.
Wszystkie nowe Photolemur 3 osoba zakończ automatycznie wygładza skórę, usuwa wady, zwiększa oczy i wybiela zęby. Jest cienka, ale dramatyczne. Twoi przyjaciele i rodzina nigdy nie wyglądała lepiej!


Duże zdjęcia automatycznie - pierwszy na świecie w pełni zautomatyzowane aplikacja, która sprawia, że wszystkie twoje obrazy wielkich automatycznie za pomocą sztucznej inteligencji. Kto powiedział, że do tego potrzeba dużo wolnego czasu i drogie oprogramowanie, aby doskonalić swoje zdjęcia? Photolemur wykonuje całą ciężką pracę, tak, że można spędzić więcej czasu na to, że zdjęcia godny przygody!
Idealny Uśmiech? Oczywiście!
Wszystkie nowe Photolemur 3 osoba zakończ automatycznie wygładza skórę, usuwa wady, zwiększa oczy i wybiela zęby. Jest cienka, ale dramatyczne. Twoi przyjaciele i rodzina nigdy nie wyglądała lepiej!
Ten AI jest tutaj, aby pomóc.
Mózg Photolemur 3.0 SI automatycznie zamienia swoje zdjęcia od dobrego do wielkiego, analizując miliony części i natychmiast wykonywać skomplikowane ustawienia. Brak doświadczenia edycji zdjęć? Żadnych problemów.
Zobacz Twórczą.
Wybrany sztuczna inteligencja, style Photolemur pozwalają spersonalizować swoje zdjęcia z łatwością
.Inspiracje od naszych użytkowników.
Od dzieci i zwierząt domowych do krajobrazów i podróży, możemy inspirowane niezapomniane obrazy ludzi, którzy tworzą z Photolemur! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, że można stworzyć!
Swoje zdjęcia na wyższy poziom minus kłopotów
popraw swoje zdjęcia i wziąć je szybko i łatwo na następny poziom. Już nie trzeba czekać, aż znajdziesz czas, nie ma więcej wydatków godzin uzyskać prawo oglądać, nie więcej edycji zdjęć. Z Photolemur i jego możliwości przetwarzania wsadowego, wystarczy jedno kliknięcie, aby osiągnąć doskonały wygląd we wszystkich twoich zdjęć.
- Procesor Core i3 lub AMD Athlon 64 Procesor; 2 Ghz lub szybszy procesor
- 4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
- 1024 x 768 (zalecana 1280 x 800)
- 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
- z obsługą DirectX 10-kompatybilna karta wideo
- system operacyjny Windows 7, 8,10 (64-bit)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 24  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Seychelles | Superstition | Terms of Use