GiliSoft File Lock Pro 11.3.0 Multilingual » ExSite PREMIUM
GiliSoft File Lock Pro 11.3.0 Multilingual
GiliSoft File Lock Pro 11.3.0 Multilingual
GiliSoft File Lock Pro 11.3.0 Multilingual | 6.6 Mb

Plik teraz o zamek - chronić, szyfrować pliki, foldery i dyski w łatwy sposób. Hasło chronić swoje pliki, foldery i dyski w wiarygodny sposób.

Po co ci teraz zamek Pro plik? Większość z nas korzysta z naszych komputerów w sumie w środę z członkami rodziny, koledzy, przyjaciele itp


Plik teraz o zamek - chronić, szyfrować pliki, foldery i dyski w łatwy sposób. Hasło chronić swoje pliki, foldery i dyski w wiarygodny sposób.
Krótki wstęp O teraz blokada plik Pro
po co ci teraz zamek Pro plik? Większość z nas korzysta z naszych komputerów w sumie w środę z członkami rodziny, koledzy, przyjaciele, itp. Ale czasami może trzeba zainstalować jakieś uprawnienia, tak, że możemy ukryć niektóre pliki, foldery i dyski lub w ogóle ograniczyć dostęp do nich.
Plik teraz zamek Pro jest najbardziej zaawansowanym i proste narzędzie do ochrony danych. Z pomocą tego programu nikt nie może uzyskać dostęp lub zniszczyć dane osobowe bez hasła i nigdy nie będziesz musiał martwić się o kradzież danych za pomocą złośliwego zachowania i wycieku prywatności na wspólny komputer. To oprogramowanie bezpieczeństwa danych może ograniczyć dostęp do plików, folderów i sterowniki: szyfrowanie plików, folderów; ukryj pliki, foldery i dyski, aby je całkowicie niewidoczne; zrobić foldery, pliki i dyski tylko do odczytu; lub zabezpieczyć hasłem pliki, foldery i dyski.
Filmy funkcji blokady pliku o
ukrywania plików/folderów/dysków
Robi swoje osobiste pliki/foldery i dyski całkowicie niewidoczny dla kogoś programów nawet w trybie awaryjnym systemu Windows.
Uniemożliwić odczyt plików/folderów/dysków
zablokowane pliki/foldery lub dyski nie mogą być otwarte, przeczytać zmienione, zmienione, przeniesione, usunięte, kopiowane bez hasła.
Wyłącz nagrywanie plików/folderów/dysków
ludzie mogą czytać jest zabezpieczona przed zapisem plików/folderów lub dysków, ale nie można zmienić, usunąć lub zmienić jego nazwę bez hasła.
Folder śledzimy zmiany i wpisy w dzienniku
monitor dysku lub folderu i jego podfolderów w przypadku każdej operacji lub zmiany przez użytkownika.
Potężny tryb samoobrony
nikt nie może usunąć ten program bez hasła, i możesz ukryć ten program w trybie niewidocznym. Kiedy ktoś wprowadza błędne hasło więcej niż 5 razy, to wyśle sygnał alarmu powiadomienia na swój z góry określony adres e-mail i nieznanego logowania zostaną czasowo zakazane.
Łatwy w użyciu
z nim można użyć jedno hasło w celu zabezpieczenia plików, folderów i dysków. Można zablokować plik lub folder za pomocą menu kontekstowego Eksploratora Windows lub po prostu przeciągając go do okna Głównego programu. Jeśli zapomniałeś hasła, możesz znaleźć utraconego hasła z góry określony e-mail.
Szyfrowanie danych i przenośna wersja
szyfrowania plików i folderów na .EXE-plik za pomocą algorytmu szyfrowania AES. Po szyfrowania, można również otworzyć zaszyfrowanych plików lub folderów do innego komputera.
Bezpieczne usuwanie (file shredder)
usunąć ważnych danych poprzez zastępowanie go kilka razy i zrobić to nie da.
System operacyjny: Windows 2000/2003/XP/perspektywa/7/8/10 (32 bit i 64 bit)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 36  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Blade and Soul | When We First Met (2018) | Jesteś moim życiem / Sos mi vida