Downie 3.5.3 » ExSite PREMIUM
Downie 3.5.3
Downie 3.5.3
Downie 3.5.3 Multilingual | macOS | 37 mb

Kiedykolwiek chciałeś, aby można było zapisać filmy z internetu? Szukaj nie więcej, Downey-to jest to, czego szukasz. Łatwo wideo z tysięcy różnych stron.

- Obsługuje wiele stron - obecnie obsługuje ponad 1000 różnych stron (w tym YouTube, Vimeo, itp.) i liczba ta szybko rośnie.


Kiedykolwiek chciałeś, aby można było zapisać filmy z internetu? Szukaj nie więcej, Downey-to jest to, czego szukasz. Łatwo wideo z tysięcy różnych stron.
Główne cechy
- wsparcie wielu stron internetowych - obecnie obsługuje ponad 1000 różnych stron (w tym YouTube, Vimeo, itp.) i liczba ta szybko rośnie.
- Wideo 4K na Youtube Wsparcie - w przeciwieństwie do wielu innych youtube ER, Downey obsługuje wideo HD na YouTube, do 4K.
- Obróbka - trzeba swoje filmy w MP4 do iTunes? Lub chcesz po prostu ścieżkę dźwiękową? Nie ma problemu, Downey może obsłużyć to dla ciebie automatycznie!
- Szybką obsługę - odpowiadam na maile zazwyczaj w ciągu 24 godzin, a często prosił dodać obsługę stron internetowych w następnej aktualizacji.
- Częste aktualizacje - nie czekać tydzień dla nowych stron, które będą wspierane, lub błędy zostaną naprawione! Downey jest aktualizowana raz w tygodniu z nowymi funkcjami, stron internetowych, wsparcie itp.
- Międzynarodowy - nie tylko w tym, że Downey obsługuje kraju-konkretne stron internetowych, ona zlokalizowana na różne języki. Jeśli twój język nie jest dostępny, skontaktuj się z nami - możemy zaoferować państwu bezpłatną licencję w zamian za tłumaczenie.
: OS X 10.11 lub nowszej wersji 64-bitowej

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 21  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Don't It Just Break Your Heart | The.Frankenstein.Chronicles.S02E04.720p.BluRay.x264-OUIJA | Baixar APK