Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer Plus 3.2.110 Portable » ExSite PREMIUM
Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer Plus 3.2.110 Portable
Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer Plus 3.2.110 Portable
Backuptrans Android iPhone WhatsApp Transfer Plus 3.2.110 (x64) Portable | 20.5 MB

Kopię Android/iPhone Wiadomości WhatsApp dla komputerów PC lub inny Android/Iphone. Jeśli masz dwie Android/iPhone od Apple lub Android i iphone, to jest zawsze mądry, aby znaleźć narzędzie, aby pomóc ci zarządzać WhatsApp historię czatu dla Android/iPhone lub urządzeń do przesyłania wiadomości WhatsApp między Android i iPhone


Backuptrans Android na iPhone WhatsApp transport + jest najlepszym wszystko-w-jednym aplikacja WhatsApp menedżer pakietów wiadomości, który pozwala kopiować i udostępniać czat WhatsApp wiadomości Android/iPhone do komputera bezpośrednio. Nie root/Jailbreak.
Tworzenie kopii zapasowej WhatsApp historię czatu na Androida/iPhone ' a do KOMPUTERA
przywrócić WhatsApp historię czatu z komputera na Android/Iphone
transfer z WhatsApp wiadomości między Android i iPhone
odzyskać wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes na Android/Iphone
eksport WhatsApp wiadomości do dokumentu plik(TXT i CSV, formacie doc, HTML, PDF)
Wydrukować WhatsApp wiadomości w rozmowach na PC
wyodrębnić WhatsApp zdjęcia, filmy, audio i załączników na PC
wsparcie dla iPhone, Samsung, HTC, Motorola, Sony Ericson, LG, Huawei i więcej
wszystko-w-jednym aplikacja WhatsApp wiadomości czatu, kopiować i udostępniać programy dla Android i iPhone
ma telefon z systemem Android i iPhone? Jak zarządzać WhatsApp historię czatu wśród Android, iPhone i komputera? W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi posiada więcej niż jednym telefonem komórkowym. Jeśli jesteś jednym z nich, albo jeden telefon i jeden iPhone lub dwa telefonów z systemem Android/iphone, Backuptrans Android na iPhone WhatsApp transmisji + musi być najlepsze oprogramowanie do zarządzania płynnie WhatsApp historię czatu na komputerze. Oferuje ona wszystkie niezbędne decyzje, w tym Android WhatsApp dla iPhone przenieść na iPhone WhatsApp do tłumaczenia Android, Android/Iphone WhatsApp na komputer tłumaczenie, odzyskiwanie WhatsApp z komputera na Android/iPhone, a także pobierać załączniki do wiadomości WhatsApp na komputer.
Tworzenie i przywracanie kopii zapasowej WhatsApp historię czatu na Androida/iPhone na komputer - z Backuptrans Android dla telefonu iPhone do transmisji w WhatsApp +, można łatwo wykonać kopię zapasową i przywrócić WhatsApp wiadomości, w tym filmy, zdjęcia, itp. dołączone pliki na komputerze. Utraty danych, nie martwić się.
Bezpośrednie wysyłanie wiadomości w WhatsApp między Android i iPhone Backuptrans Android na iPhone WhatsApp transport + jest przeznaczony do wysyłania wiadomości WhatsApp między Android i iPhone ' a bezpośrednio na komputerze. Po prostu podłącz swój iPhone i Android telefon do komputera i kliknąć na przycisk "Tłumacz", i będzie to zrobić w ciągu kilku sekund. Wszystkie wiadomości WhatsApp będzie dobrze połączone.
Zapasową wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes na Androida/Iphone - stracił swój iPhone i teraz chcesz przenieść WhatsApp historii czatu ze starej kopii zapasowej iPhone ' a na nowy iPhone lub telefon z systemem Android? Jak długo, jak raz kopię zapasową telefonu iPhone za pomocą iTunes na komputer, Backuptrans Android na iPhone WhatsApp transmisji + będzie rozpakować i skopiować wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iTunes na twój Android lub iPhone dokładnie nawet bez swojego starego iPhone ' a.
Więcej - Backuptrans Android na iPhone WhatsApp transport + zapewnia świetny sposób, aby przeglądać, eksportować i drukować wiadomości WhatsApp na komputer. Użytkownicy mogą wyeksportować i zapisać wiadomości WhatsApp jako plik na komputer za pomocą kilku kliknięć. Plik formatu zawiera w TXT i CSV, słowa, HTML i pdf. Sprytnie, Backuptrans Android na iPhone WhatsApp transport + także pozwala użytkownikom na drukowanie wiadomości WhatsApp Android/iPhone w wątku rozmowy. Jeśli chcesz, aby wyodrębnić pliki załączników w wiadomości WhatsApp, wystarczy kliknąć przycisk "wysuń aplikacja" przycisk, który automatycznie pobierze wszystkie zdjęcia, wideo, audio załączniki na komputer.
Wymagania: Windows NТ/2000/XP/2003/Vista/7/8/10.

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 20  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Bereit für die Großaufnahme Alan Harper, Frontier Chiropractor | TV Movie | Running Man Episode 33