Coolutils Total Excel Converter 5.1.0.267 Multilingual + Portable » ExSite PREMIUM
Coolutils Total Excel Converter 5.1.0.267 Multilingual + Portable
Coolutils Total Excel Converter 5.1.0.267 Multilingual + Portable
Coolutils Total Excel Converter 5.1.0.267 Multilingual + Portable | 22.7/23.5 Mb

Konwerter Excel jest idealnym wyborem do konwersji wszelkiego rodzaju tabele. Obsługiwane formaty wejściowe zawierają w programie Excel i Excel 2007 lub xlsm, Hee, xltm lub jak w OpenOffice formaty SLM XML-danych SQL, WK2, AWP, BJ, ДБФ, tex, i dp


Lista formatów jeszcze bardziej szeroki: konwersja przedstawione w pliki w formatach DOC, DOCX na DOC, PDF i HTML, otwórz w formacie txt, pliki odt, ODS, XML-danych SQL i CSV, Lotos, ДБФ, Tex, funkcja diff, sylk i lateksu. Wyobraź sobie, ile czasu można zaoszczędzić z tego wspaniałego narzędzia do konwersji.
Konwerter Excel w ściśle zachowuje układ dokumentu; otrzymasz dokładną kopię oryginalnego pliku, ale w nowym formacie. Ponadto przewidzieliśmy szereg przydatnych opcji:
z pomocą Total Excel converter można przekonwertować każdy arkusz w nowy plik.
Kiedy można przekonwertować Excel to PDF można ustawić uprawnienia użytkownika. To pozwoli chronić swoje pliki PDF mogą być zmienione lub skopiowane.
Ogółem Excel converter można łatwo przekonwertować OpenOffice ODS plików dokumentów programu Microsoft XLS i; robi to tak, że pojedyncze arkusze, produkowane przez różnych programów, które są zgodne z twoim widzem.
W SYSTEMIE Windows 2000/2003/Vista Z/7/8/10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 53  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Download APK | miele wasmachine | 5x7ft 3x5ft Flower Baby Vinyl Photography Backdrop Photo Background Studio Prop