Allegorithmic Substance Designer 2017.1.2.403 » ExSite PREMIUM
Allegorithmic Substance Designer 2017.1.2.403
Dodał: LeeAndro   Data: 5-08-2017, 20:52  PROGRAMY / Biurowe
Allegorithmic Substance Designer 2017.1.2.403
Allegorithmic Substance Designer 2017.1.2.403 (x64) | 381 Mb

Konstruktor substancja jest węzłem-narzędzie tekstury na podstawie compositingu, która pozwala tworzyć pliki substancji lub tekstury mapy bitowej. Można go używać, aby konsystencja środków, a także piec modelu informacji (na przykład, normalna, przenoszenie, krzywizna itp..


.). Zawiera obszerną bibliotekę narzędzi, materiałów i proceduralnych efektów, aby pomóc ci osiągnąć Swoje cele w pełni nieniszczących pracy.
Węzeł na podstawie tekstur. Pozwalając nieliniowe pracy i szybkich iteracji.
Konstruktor substancja jest kluczowym narzędziem dla tekstur. Zmęczony brudnych warstw ? Nadaje się wszystko, czego potrzebujesz w ciągu kilku kompaktowy i wygodny węzłów. Niech substancja podłączyć wszystkie kanały dla ciebie i skupić się na tym, co naprawdę się liczy: twoja sztuka.
Przemysłowy standard dla tekstury i pbr
substancja, projektant-to potężne narzędzie tekstur węzeł, zwłaszcza dla fizycznie na podstawie wizualizacji i szeroko stosowane w ponad 50 projektach gier AAA.
ПБР-bezpieczna
obraz 3D pozwala na wizualizację na siatkę teksturowanie praca w trybie rzeczywistym
.Jest kompatybilny z każdym silnik gry.
Konstruktor substancja pozwala tworzyć własne szablony, co czyni go kompatybilnym z każdym silnik gry na rynku, lub swój самописный silnik.
Nowa generacja procesowego sztuka
substancji konstruktor jest napędzany silnikiem substancja 2, w nowej iteracji słynnego procesowego technologia opracowana przez firmę Allegorithmic. To uwalnia ręce niesamowitą moc słowa i tworzy nową formę twórczości.
Zintegrowany piekarze
nasi wbudowane piekarni pozwalają piec swoje karty z prędkością światła prosto w Swój program.
Produkcji gotowi.
Konstruktor substancja myślałem, że łatwo integruje się w środowisko
. -

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 249  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

tsubasa amami gata | Camera Battery for GoPro HERO3 Black AHDBT-301/201 K4U6 | mylist/55198816