Collectorz.com Game Collector Pro 17.2.6 Multilingual » ExSite PREMIUM
Collectorz.com Game Collector Pro 17.2.6 Multilingual
Collectorz.com Game Collector Pro 17.2.6 Multilingual
Collectorz.com Game Collector Pro 17.2.6 Multilingual | 16.2 Mb

Gra Kolekcjoner Pro to aplikacja, która pomoże ci automatycznie katalog gry w bazie danych. Wystarczy wpisać nazwę gry lub typ/skanowanie kodów kreskowych, aby wszystkie dane z różnych źródeł w internecie (jak Amazon), w tym tytuł, Wydawca, Deweloper, platformy, Gatunek i zdjęcie okładki


Przeglądanie kolekcji według gatunku, Wydawca, platformy itp..... lub użyj zdjęcie, aby zobaczyć swoje zdjęcia okładek. Sortowanie i grupowanie według dowolnego pola, listy wydrukować i wyeksportować do HTML, CSV lub XML. Użyj zintegrowany menedżer pożyczki śledzić, jakie gry można pożyczyć i komu.
Gry wideo katalog automatycznie
automatycznie informacje o grze (opis, Wydawca, deweloper itp.) i okładek. Wystarczy wpisać nazwę gry lub zeskanować kod Kreskowy na opakowaniu.
Przeglądać, sortować i szukać swojej kolekcji gier
znajdź swoją grę bazy w karuzeli. Sortuj, jak chcesz. Szybko znaleźć i łatwo się gra. Śledzić swoje bazy danych i listy życzeń. Nigdy nie kupuj duplikaty.
Aby wyeksportować dane w aplikacji mobilnej, umieścić go w Internecie
, aby wyeksportować swoją grę bazy danych i listy życzeń w prawym dolnym rogu aplikacji dostępnych dla iPhone/iPad i Android. Pobierz online bazy danych dla łatwego dostępu i dzielenia się z przyjaciółmi.
Ekran podglądu danych wideo gry
, aby wykorzystać grę Kolekcjoner przeglądać, sortować i wyszukiwać Swoje gry w bazie danych. Wybierać spośród wielu typów i modeli
.Łatwo dodać nowe gry w bazie danych, według nazwy lub kodu kreskowego
dodaj nowe gry na Twój osobisty baza danych-jest to szybkie i łatwe, po prostu znajdź w naszej Centralnej bazie danych w gry online: według nazwy lub kodu kreskowego i Wybierz grę i/lub коробочное wydanie, które posiadasz.
Clz przechowywania chmura, online, tworzenie kopii zapasowych, synchronizacji i udostępniania
gry na kolektor pochodzi z bezpłatnej pamięci w chmurze dla danych gromadzenie, wykorzystując własne usługi w chmurze w prawym dolnym rogu.
-

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 148  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Replicas | Asterix and the Vikings (2006) Hindi Dubbed | Warhammer Vermintide 2 PC télécharger gratuit