Nuance Power PDF Advanced 2.10.6414 Multilingual » ExSite PREMIUM
Nuance Power PDF Advanced 2.10.6414 Multilingual
Nuance Power PDF Advanced 2.10.6414 Multilingual
Nuance Power PDF Advanced 2.10.6414 Multilingual | 0.98 GB

Moc w pdf dodatkowo sprawia, że łatwo dla biznesu, aby uzyskać kontrolę nad dokumentów PDF i zaawansowanych procesów technologicznych. Nowy PDF Rozszerzony 2 jeszcze lepiej tworzyć, konwertować, edytować, zbierać, podpisać, wypełniać formularze i bezpiecznie podzielić się z wami jeszcze zrobić swojej drużynie działać lepiej, a ludzie będą mogli skupić się na zakładzie


władza PDF obsługuje wszystkie formularzy PDF można utworzyć lub z internetu, trzeba robić biznes. Można także eksportować informacji zawartych w wypełnionych formularzach, tak, że można szukać i analizować dane za pomocą popularne typy plików, jak XFDF lub XML, TXT i CSV.
Format PDF siła marki ma wszystkie możliwe opcje, w tym dynamicznych stempli. Bates tłoczenia pozwala tworzyć niestandardowe profile dla masowych informacji w колонтитулах. Narzędzia podpisy pozwalają umieścić swój znak na każdym dokumencie.
Użyj PDF Moc asystent konwerter do konwersji prawnych wniosku oświadczeń w formacie PDF z nadrukiem i opcje numerowania wierszy. Można również edytować dokumenty i tworzyć indeksy dla kolekcji dokumentów PDF.
Do wykonywania inteligentnych wygląda™ wyszukiwania, aby znaleźć treści, tak, że można szybko wprowadzić zmiany w takie rzeczy, jak numery telefonów, adresy e-mail i numery Ubezpieczenia Społecznego przez alfanumerycznej szablon.
Szybko określić różnice między dwoma wersjami side-by-side dokumentami narzędzie porównania, że dokładnie podkreśla zmiany w tekst i grafikę i usług skonsolidowany raport o wszystkich zmianach.
Włączony® Smoka notatki rozpoznawanie mowy wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania i pozwala szybko i dokładnie rejestrować w pliku PDF, rozmawiać z nimi, a nie z klawiatury.
Korzystanie z klasy korporacyjnej ochrony praw autorskich od fileopen lub usługi zarządzania prawami dostępu w systemie Microsoft. Dodaj haseł, bezpieczne 128-bitowe lub 256-bit AES szyfrowania i kontroli uprawnień do ochrony dokumentów, przeglądać, drukować i zmienić, jak chcesz. Zaawansowane możliwości edycji automatycznie sprawdzać dokumenty i usunąć poufne dane do bezpiecznej wymiany dokumentów.
Dostęp do dokumentów za pośrednictwem bezpiecznego przechowywania dokumentów w sieci lub w chmurze z firmą opentext, dokumenty elektroniczne, iManage pracę (wcześniej BHP miejscu), system livelink systemu firmy opentext enterprise połączenia, Netdocumentsбыл, Worldox, EMC documentum, w firmie Xerox docushare i w związku z tym, HP i wykończenie Office 365 i SharePoint obiegu dokumentów (SED).
Dostęp do dokumentów w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu za pośrednictwem Internetu lub urządzenia mobilnego podczas zapisywania plików PDF w chmurze poprzez podłączenie bezpośrednio do konta z Box, Dropbox, Evernote, Google drive, onedrive firmy Microsoft.
Wymagania systemowe:
- Procesor Intel® Pentium® 4, powyżej lub równoważny procesor
- Windows 7 i powyżej
- pamięć Ram: 512 Mb
- 700 Mb wolnego miejsca na dysku

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 143  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Confluence season 02 episode 08 | Tomb of the Sea | Glasbilder 100x50 Wandbild Druck auf Glas Mohnblumen Natur