Rhinoceros 6.10.18308.14011 (x64) » ExSite PREMIUM
Rhinoceros 6.10.18308.14011 (x64)
Dodał: LeeAndro   Data: 8-11-2018, 23:08  PROGRAMY / Grafika
Rhinoceros 6.10.18308.14011 (x64)
Rhinoceros 6.10.18308.14011 (x64) | 263.4 Mb

W Rhino 6 dla systemu Windows, możemy w pełni objęły konik Polny - szalenie popularny wizualny język programowania - Z "pieczenia". Konik polny już nie beta, to jest stabilne warunki rozwoju. Możemy również przepisane niektóre funkcje i zaktualizowany procesy, które są niezbędne podstawowe remonty, aby uczynić je naprawdę wydajne


konik Polny
na dłuższy okres beta testów zakończył: konik Polny, najpiękniejszy w świecie język programowania, jest pełnoprawnym elementem nosorożca. Używany w niektórych z najbardziej ambitnych projektów ostatniej dekady, konik Polny, jak nosorożec, stał się bezpieczną platformę rozwoju. Konik polny stanowi solidną podstawę dla wielu niezwykle komponenty innych firm, począwszy od analizy otoczenia do zautomatyzowanego sterowania.
Prezentacja
prezentacja jest kluczem: w prawie każdym etapie projektowania, trzeba rozmawiać, odbierać "buy-in" od klientów, odbiorców, partnerów oraz społeczeństwa jako całości. Poprawiliśmy Rhino, aby pomóc wam przedstawić moją pracę: czy to jest "szybki i brudny" lub "o wysokiej rozdzielczości, błyszczący". Z poważnymi zmianami w wykonanie, materiały, lub po prostu chwytając obszarze podglądu, teraz jest łatwiej i szybciej, przedstawienia, omówienia, podjąć decyzje i proces się powtarza.
Nowy gazociąg wyświetlacz
nosorożca wyświetlacz jest szybszy, bardziej stabilny i wykorzystuje cechy nowoczesnego sprzętu graficznego, jak wrażliwy shadery procesora graficznego i optymalizacja pamięci. Prowadzi to do zmniejszenia liczby GPU-konkretne usterki wyświetlacza i bardziej spójne, piękne i częstych okresach, nawet z dużymi modelami. W niektórych warunkach, szybkość wyświetlania może być do 300% szybciej
.Dokumentacja
symulacja jest tylko częścią procesu projektowania; należy również pokazać, jak budować to, co jest na ekranie. Ulepszyliśmy wiele części obiegu dokumentów, z w pełni z recyklingu streszczenie-styl interfejsu, aby lepiej obsługa DWG i richtext przez. Teraz jest to łatwiejsze, aby precyzyjnie wyrazić i wyraźnie, co i jak w twojej konstrukcji.
Licencjonowanie i administracja
pracowaliśmy ciężko, aby ułatwić nosorożec instalacji, licencja i dostosować. Istnieje wielki nowy wariant licencji nosorożec z wykorzystaniem chmury zoo.
Make2D
Make2D został całkowicie przepisany, aby zapewnić szybsze, lepsze, czystsze, bardziej konfigurowalny wyniki
.Nosorożec zawężenia
małe dziwactwa dodaj do bolesnych skurczów papieru przez długi sesji modelowania. W Rhino 6, naprawiliśmy setki drobnych błędów i skonsolidowanego sprawozdania różnych, ale podobnych obiektów w jednorazowych poleceń, co sprawia, że nosorożec jest o wiele bardziej wyrafinowany.
Opracowanie platformy
Rhino-to więcej, niż tylko symulacja. Z bogatego ekosystemu wtyczek i odkryty zestaw narzędzi programistycznych, nosorożec szybko staje się platformą rozwoju dla tych, którzy pragną poszerzyć granice projektu. Nosorożec 6 przynosi znaczną poprawę w nasze darmowe SDK, API objaśnień, lepiej dokumentację i dostęp do poleceń nosorożec, konik Polny.
Serengeti
stale doskonalimy Reno. Nosorożec 6 użytkownicy mają dostęp do społeczności Serengeti i nasi produkcji w toku (PWT) buduje. RWT buduje tam, gdzie opracowujemy przyszłe funkcje, jak obsługa baz DANYCH, konik Polny 2, nowy w czasie rzeczywistym renderowania, i wiele więcej.
- W Windows 10, 8.1 lub 7
- 8 GB pamięci (ram) lub więcej jest zalecane.
- 600 Mb miejsca na dysku.
- Zaleca się, aby OpenGL 4.1 karta graficzna jest w stanie.
- Nie więcej niż 63 rdzeni procesora.
- Zaleca się kilku-klawiatura mysz z kółkiem przewijania.
- W SpaceNavigator obsługiwany.
- Sprzęt Apple jest obsługiwane z Bootcamp.
Windows 8 Za
dla systemu Windows XP 64-bit
dla systemu Windows Vista, NT, 95, 98, ME lub 2000
32-bitowym systemie Windows wszystkie wersje
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 69  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Nick Castle | Scarica APK | Aidan Aidan Mattox