Tipard Blu-ray Converter 9.2.18 Multilingual » ExSite PREMIUM
Tipard Blu-ray Converter 9.2.18 Multilingual
Tipard Blu-ray Converter 9.2.18 Multilingual
Tipard Blu-ray Converter 9.2.18 Multilingual | 39 Mb

Po tym, jak odtwarzacz Blu-ray converter, labeld jak najlepiej Blu-ray, plików, możliwość nagrywania płyt Blu-ray (dysków, folderów i plików ISO) i konwertować DVD i wideo w różnych formatach, takich jak MP4, AVI i WMV i FLV i AVI, itp.


posiada również szeroki zakres wyjściowego profilu, w tym urządzeń przenośnych (iPhone 5C/z, iPad mini, iPad 4, iPad air, iPad mini, mini iPad 2, strona na boisku w smasung Galaxy serii HTC one serii i rozpala pożar itp.) oraz oprogramowanie do edycji (zapalony Media Composer, Sony Vegas, po efekt i więcej).
Rip Blu-ray do popularnych wideo/audio formatów
po tym, jak dysk Blu-ray converter jest odlewany jak to niesamowita Blu-ray i oprogramowanie, aby konwertować Blu-ray do płonącego szybkim tempie. To może konwertować Blu-ray do Blu-ray foldery i pliki ISO (wirtualny dysk Blu-ray i potrzebny dysk). Jest w stanie nagrywać płyty Blu-ray do popularnych formatów wideo, w tym Blu-ray Ripper oferuje najlepsze rozwiązanie, aby konwertować Blu-ray lub Blu-ray i plików M2TS, MP4, MKV, WMV, MOV, AVI, FLV, DivX, itp. i wideo HD. Dodatkowa funkcja, aby konwertować Blu-ray do filmów tego БКУ-Ray-Rozpruwacz jego ekstrakt z możliwości wykupienia audio z filmów Blu-ray i zapisywać je do formatów audio, takich jak FLAC i WAV, WMA i MP3, AMR i przekonwertować AIFF, OGG i wiele innych.
Zintegrowany troubleshootor na DVD/wideo-зелотов
Blue-Ray nawrócenie to nie tylko korzyści po tym, jak dysk Blu-ray converter. Podniósł jak najlepszy wybór, posiada również wspaniałą realizację, aby konwertować DVD i wideo w odpowiednich formatach, o którym marzysz. Ten uniwersalny odtwarzacz Blu-ray pliki odtwarzacz wyposażony exremely szeroki asortyment profili wyjściowych formaty, którego pokrywa od panujących urządzeń wygodne programy do edycji. Czyli można przekonwertować DVD/wideo do popularnych urządzeń, takich jak iPhone 5, iPad mini, iPad 4, seria Samsung Galaxy, HTC one x, Kindle fire HD, itp., a także aktualne oprogramowanie do edycji, w tym Sony Vegas, авид Media-Kompozytor, po tym, jak efekt, Windows movie maker, PowerPoint i wiele innych. Co ważniejsze, ogromna liczba, ale nie chaos, to jeszcze jedna zaleta dla tak korzystne związku przyczynowo-skutkowego.
Niesamowite retusz możliwość
nie ważne, że pliki źródłowe, które używasz, płyty BD, DVD lub wideo, ten Blu-ray converter pozwala na dostosowanie efektów wideo, jak jest to konieczne. Niezależnie od tego, jakie zmiany trzeba zrobić, drapiąc rozdziałów lub segmenty tnące wideo, ten Blu-ray pliki zrobi to za jednym zamachem z małym "scalania" lub "przyciąć" przycisk magiczne. Ale dla użytkowników, którzy potrzebują, aby dostosować wideo, efekt kilku parametrów, takich jak kontrast, odcień, nasycenie i jasność montowanych. Przycinanie funkcja miękki, proporcje głównie nadaje się dla użytkowników, których źródło wideo mają różne proporcje urządzeń. Jeśli potrzebujesz etykieta wyjście z logo, można użyć funkcji znaku wodnego, aby wstawić obraz/tekst i położenie obrazu/tekstu, kolor i przezroczystość mogą ulec zmianie.
Dobrobyt profesjonalnego i Дилетантского użytkowników
po tym, jak odtwarzacz Blu-ray converter jest specjalnie opracowane oprogramowanie, oparte na łatwy w użyciu i przyjazny dla użytkownika. Bierze to, co najlepsze przyspieszenie technologii - technologia NVIDIA® CUDA™ i procesory AMD App przyspieszenie, co uczyni go mniej czasochłonne i bardziej szybkiej konwersji pliku confired na komputerach z wieloma procesorami. Jak dla amatora początkujących, ten Blu-ray plików zapewnia proste ilustrowany przewodnik po obrazie na głównym interfejsie proste, ale przydatne. Może być, tylko kilka prostych kroków, aby zakończyć cały Blue-Ray/DVD/wideo konwersji. Ponadto, w komunikacie z listy profil i kategoria, w pewnym stopniu, sprawia, że profil-wybór bardziej płynnie, szczególnie. najszybszym łatwe wyszukiwanie klatki.
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP (z dodatkiem SP2 lub nowszym), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10, z
procesor: 1.2 Ghz Intel lub AMD, lub wyżej;
pamięć Ram: 1 Gb i powyżej
dysku: wewnętrzny lub zewnętrzny napęd Blu-ray
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 116  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Um Homem Chamado Ove (En man som heter Ove) 2015 | Dragon Ball Chapter 358: | Dispositivo Inteligente y Seguridad